Restoran Hõlm

Teenusedisain | Bränding | Veebilahendused
(100)

Tegime teenusedisaini, brändingu, visuaalse kontseptsiooni ja digilahendused kiirelt Tartu parimaks* restoraniks tõusnud restoranile Hõlm!

* White Guide Nordic avaldas Baltikumi restoranide TOPi, kus restoran Hõlm on 17. kohal, Eesti restoranide arvestuses 10. kohal ja Tartus parim #1!

Loe lisa: www.flavoursofestonia.com/restaurants


Restoran Hõlm

Hõlm on esmaklassilise menüü ja kõrgetasemelise teenindusega restoran, kus tunnete end oodatuna. Peakokk Lauri Ülenurme poolt juhitav köök loob unustamatuid maitseelamusi, kõik detailid on hoolikalt läbi mõeldud, valmistatud ja serveeritud.

Eriliseks muudab restorani avatud köök, mis loob külalise ja köögi vahel harmoonia ning annab kõigile võimaluse nautida võrratut kokakunsti. Restoran kasutab roogade valmistamisel põnevaid tehnikaid, mille juures on olulisel kohal puhas tooraine, kvaliteet ja lihtsus. Lisaks üllatab restoran retseptidega, mis pärinevad Lydia Grünmann Holmi 1925.-26. aastal kirjutatud retseptikogust. Autori nimest on inspireeritud ka restorani nimi - Hõlm.


Meie osa: Teenusedisain, bränding, visuaalne kontseptsioon ja digilahendused
Link: www.hõlm.ee
Aasta: 
2016
Fotod: Aive Urberg ja Jake Farra

Auhinnad ja tunnustused

Kristo Seli
Lydia hotelli juht
Neway meeskonna suur väärtus on oskuses küsida õigeid küsimusi ning suunata inimesi ise õigetele vastustele. Neway oskab tuua igast ettevõttest välja kõige õigemad, olulisemad elemendid ning selle ümber luua erilise asja. Koostöö Newayga on inspireeriv!