Flint

Koduleht, E-pood


Täna tuntud OÜ Flint Kaubandus alustas tööd 1993. aastal AS Flint nime all, tegutsedes esialgu vaid põllutöömasinate varuosade müügiga. Aastate jooksul on firmast välja kujunenud professionaalne masinate ja varuosade pakkuja.

Flint on vaieldamatult üks kõige ägedamaid ettevõtteid üldse. Ettevõtte omanik Jaan Sihv tuli meie juurde 2013. aastal sooviga muuta ettevõte kaasaaegsemaks ja töö efektiivsemaks – viimased aastad ongi ta olnud edukaim väiketraktorimüüja Eestis.

Kõige suurem töö meie poolt on nende veebipõhine tellimiskeskus www.flint.ee, mille integreerisime Erplyga, Itella Smartposti ja Omnivaga. Tellimuse saab sisse anda veebist, aga tasumine toimub alles pärast arve tegemist, sest nad lähenevad igale tellimusele personaalselt ja tihti tuleb täpsustada erinevaid nüansse tellimuse juures – näiteks varuosade komplekteerimise osas.

Lisaks poeviitade, reklaamlippude, kaubikutele ja muule visuaalsele poolele oleme neile viimased aastad kujundanud Maamessi lahendust, mis on jõudnud ka üritust kajastavate kanalite telepilti.


Link: www.flint.ee