Meist — Neway on kogenud ja hinnatud disainiagentuur Tartus

Kogenud ja hinnatud disainiagentuur.


Visioon

Tahame olla maailmameistrid! 

Missioon

Teeme asjad lihtsaks, selgeks, mugavaks ja meeldivaks.

Põhiväärtused

Austus
Avameelsus
Loovus
Koostöö
Õppimine
Julgus

Loome ja arendame suurepäraseid brände, mis on suure konkurentsivõime ja väga hea kasutajakogemusega. Teeme asjad lihtsaks, selgeks, mugavaks ja meeldivaks.
Oleme kümne aasta jooksul teostanud enam kui 500 projekti, sh üle 200 veebilahenduse. Meie abiga on ligi 100 ettevõtet ja brändil tõusnud oma valdkonna tippu.

Meie klientideks on nii väiksed perefirmad, start-up'id, kui ka suured ja rahvusvahelised ettevõtted.


Teenused:

Kasutame oma töös strateegilise juhtimise tööriistana peamiselt teenusedisaini ja disainimõtlemist. Aitame arenda ja luua ettevõtete töökultuuri ning -protsesse, mis on avatud uuendustele ja innovatsioonile. 

Otsime oma töös alati vastuseid küsimusele "Miks?", sest me töötame põhjustega, mis paneb inimesed tegutsema. 

Meie töö on kasutajakeskne, kaasav, järjepidev, mõõdetav ja terviklik.


Faktid:

Asutatud: 1. oktoober 2007 (10+ aastane)
Kontor: Aleksandri 9, Tartu 51004
Teostatud projekte: 500+

  Kliendid räägivad

  Kristo Seli
  Lydia hotelli juht
  1/10
  Neway meeskonna suur väärtus on oskuses küsida õigeid küsimusi ning suunata inimesi ise õigetele vastustele. Neway oskab tuua igast ettevõttest välja kõige õigemad, olulisemad elemendid ning selle ümber luua erilise asja. Koostöö Newayga on inspireeriv!
  Kätlin Saarela
  SA Elva Kultuur juhataja
  1/10

  Alati tuleb vaadata enda ümber ja enda ette. Kõige paremad inimesed ja asjad ümbritsevad tegelikult just sind, sest see mida sa tegelikult vajad ongi sinu juures ja sinu lähedal. Lihtsalt ole korraks valmis oma soove ja mõtteid sõnadesse panema.

  Siis sünnivadki suured ja ilusad asjad. Neway on just see agentuur, kes oskab ka mõtteid lugeda.

  Meie väikesest ja tagasihoidlikust soovist on kasvanud välja juba suuremaid projekte, koostöö jätkub, on jätkusuutlik ja innovatiivne, me ei ole hetkegi kahetsenud!

  Triin Vakker
  Tartu Ülikooli Sihtasutuse juhataja
  1/10
  Tartu Ülikooli sihtasutuse kodulehe arendus nõudis mitmete erilahenduste väljatöötamist. Töö käigus tuli ette ka mitmeid pisimuudatusi, millele Neway kiirelt reageeris ning üritas leida võimaluse, et tulemuseks oleks koduleht, mis vastaks täpselt meie vajadustele. Neway on alati valmis kaasa mõtlema ja välja pakkuma võimalikke variante, kuidas meie tööprotsessi lihtsamaks muuta.
  Astrid Tulik
  Anni Pesusalongi omanik
  1/10

  Neway on üks parimaid disainiagentuure, sest nii suuri kui ka väikeseid projekte teevad nad pühendumuse ja suure südamega. Meie koostöö alguses oli põhjalik arutelu - kellele, miks ja mida tehakse - seda selleks, et luua terviklik visuaal ja strateegia, mis aitaks meid igapäevaselt lähemale oma eesmärkide saavutamisel.

  Anni pesusalong on tänu Newayle saanud kontseptsiooni, mis oma tähenduse ja lihtsusega kõnetab inimesi ning mida on omanikuna inspireeriv ja motiveeriv ellu viia - seda kõike suuresti seetõttu, et Neway on osanud õigeid asju kuulata ja küsida.

  Regina ja Roland Valge
  Valge Pruulikoja omanikud
  1/10
  Koostöö Neway'ga on väga hea näide suurepärasest partnerlusest. Neway suudab peensusteni tabada ning osavalt välja tuua talle omasel moel meie, Valge Pruulikoja, erinäolisuse.
  Kaarel Kiidron
  Jalgpallikool Tammeka manager
  1/10

  Sepa Jalgpallikeskuse puhul oli meil kõigepealt olemas eesmärk. Koostöö Neway-ga algas ühest telefonikõnest, et leppida kokku kohtumine. Rääkisime, analüüsisime ja mõtlesime välja, kuidas oleks võimalik püstitatud eesmärk täita. Intensiivse arutelu tulemusena jõudsime lahenduseni, mille pidi ellu viima viisil, et inimesed oleksid sellest kaasa haaratud.

  Lahendus oli selge, lihtne, arusaadav ja kõigile mugav kasutada/tarbida. Ostuprotsess ise muutuski tooteks ja ajalugu kirjutas end peaaegu, et ise. Kui soovid viia oma toote ja ettevõtte uuele tasemele, siis võta kindlasti Jaan Naaberi ja Neway meeskonnaga ühendust.

  Siim Randoja
  Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi direktor
  1/10
  Koostöö Newayga on olnud väga hea, tegemist on meeskonnaga, mille liikmed on suurepärased visionäärid, kained kalkuleerijad ja, mis kõige olulisem, suured spordisõbrad!
  Henri Hallik
  Woochi tegevjuht
  1/10
  Meie koostöö Neway-ga sai alguse 2014. aasta novembris, kui me esimest korda Neway kontori uksest sisse astusime. Selle aja jooksul on nelja noore ideest saanud teostus ning unistusest reaalsus. Kahtlemata on tegu oma ala professionaalidega.
  Tuuli Mathisen
  Carmen Grupp turundusjuht
  1/10
  Carmen Grupp kasutas Neway abi oma veidi aegunud kodulehtede värskendamiseks. Jäime väljapakutud kujundusideedega väga rahule ning gruppi kuuluvate restoranide ja cateringi kodulehed said uue ning oluliselt värskema näo. Suhteliselt palju oli meil ka erisoove ning erilahendusi, mis said kõik ka ilusti sobiva lahenduse. Hetkel oleme tulemusega igati rahul ning oleme valmis Neway teenuseid ka teistele soovitama.
  Kristo Seli
  1/10
  Neway meeskonna suur väärtus on oskuses küsida õigeid küsimusi ning suunata inimesi ise õigetele vastustele. Neway oskab tuua igast ettevõttest välja kõige õigemad, olulisemad elemendid ning selle ümber luua erilise asja. Koostöö Newayga on inspireeriv!

  Tutvu meie raamaturiiuliga

  Meil on kontoris raamaturiiul, kus on üle 300 võrratu raamatu disainist, disainijuhtimisest, brändide loomisest ja arendamisest, ettevõtlusest, juhtimisest, inimestest jne. Lisaks veel elulood ja natuke ilukirjandust. Vaata üle! Kui leiad endale midagi sobivat, siis me heameelega anname lugeda.

  Vaata raamatuid

  Valik kliente

  Meie portfoolios on üle 60 eduloo sh. Sepa Jalgpallikeskus, Olerex, Wooch, Terminal Oil, Lydia hotell, restoran Hõlm, Flint Kaubandus, Wellspa, Uus Maa Kinnisvarabüroo, advokaadibüroo GLIKMAN ALVIN, Sportland, Merit Tarkvara, SprayPrinter, Team Haanja, Valge Pruulikoda, Tartu Linnavalitsus, Tartu Ülikool, Eesti Maaülikool, Mayeri, Sisustus E Kaubamaja ja paljud teised ...

  Meie inimesed

  Oleme kogenud brändistrateegid, teenusedisainerid, projektijuhid, graafilised disainerid, UI/UX disainerid ja veebiarendajad.

  Jaan Naaber Juht ja strateeg / new business
  Berit Roiland Projektide juht
  Riho Lill Disainer
  Mart Varik Nooremdisainer
  Evgeny Kureyko Arendaja
  Toomas Naaber Arendaja
  Katrin Orav Disainer (lapsehoolduspuhkusel)
  Kirjuta meile kiri

  Küsi küsimus või saada päring.

  Email again:

  Liitu meie uudiskirjaga